Odkazy

Více než 400 vzpěračů soutěžilo o tomto víkendu ve Španělsku a v USA. Ve Španělsku se jednalo o soutěž vysílanou živě na kanálu „La Liga“. Startovalo nejlepších 15 žen a 15 mužů. Mezi soutěžícími nastoupila populární Lidia Valentin. Zřejmě se jednalo o kontrolní start před blížícím se mistrovství Evropy. V Salt Lake City v Utahu se utkalo téměř 400 vzpěračů a vzpěraček. Pravděpodobně zde měla světovou premiéru soutěž, která se odehrála na čtyřech (!) vedle sebe postavených vzpěračských podiích. Žádná z těchto soutěží nebyla samozřejmě olympijskou kvalifikací. 

Číst dál...

Na základě stávajícího nouzového stavu a opatřeních s ním souvisejících byly odloženy všechny soutěže, které se měly konat v měsíci březnu (I. liga mužů a žen, II. liga mužů a žen, III. liga mužů, liga mladších a starších žáků). O dalším průběhu budete včas informováni.

 

Daniel Kolář, předseda SK ČSV

(*1950 – †2021)

Číst dál...

Podmínka účasti v soutěži 1. kola I. ligy M+W - Pořadatel 1. kola I. ligy mužů a žen, které se koná ve dnech 6. – 7. 3. 2021 v Havířově, žádá o zaslání jmenného seznamu účastníků s rodným číslem (soutěžících, masérů, trenérů, rozhodčích). Termín nejpozději do úterý 2. 3. 2021! Kdo nebude na seznamu, nebude mít do areálu přístup. Jedná se o přísná hygienická opatření, doufám, že k  bezpečnosti všech účastníku. Děkuji za vstřícnost a pochopení. Ještě k danému tématu, kdo prodělal nemoc COVID  19, a k datu soutěže je to méně než 90 dnů, nechť vezme protokol o testu sebou! Všechny informace: jméno a příjmení, rodné číslo zašlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál...

(*22. 2. 1956 Klášterec n/Ohří)

Číst dál...

V Novém roce 2021 pokračujeme s týdenní přestávkou před Vánocemi v nouzovém stavu, který byl vyhlášen 12. 10. 2020. Oddíly a kluby dodržující nouzový stav, který nám ze zákona uzavřel možnost sportovní přípravy, budou mít po otevření velké výkonnostní a personální problémy. Otázkou zůstává, zda bude rozumné po pětiměsíční tréninkové pauze skočit bez přípravy do ligových soutěží. Kalendář soutěží je zveřejněn, zatím žádná soutěž není odložená a svítá drobná naděje, že prvoligové soutěže, které se mají konat v termínu 6. – 7. 3. 2021 v Havířově, se za určitých podmínek uskuteční. Větší naději však mají ostatní ligové soutěže dospělých a žákovské soutěže konající se v průběhu a závěru března.  Pravděpodobně z termínu 27. 2. 2021 přeložíme na pozdější termín ligu Masters.

Číst dál...

(*5. 12. 1935  - †13. 2. 2021)

Číst dál...

(*18. 2. 1961 Bruntál)

Číst dál...

(*18. 2. 1946 Praha)

Číst dál...

 

Číst dál...